Diagram światopoglądowy (Sport)
| Students | Studenci |

Odkryj swoje wartości w sporcie

Obok rozwoju fizycznego, motorycznego i mentalnego każdy sportowiec kieruje się wartościami, które determinują jego zachowanie na boisku i poza nim.

Zrób test Dowiedz się więcej
Image
Image

Kilka słów o teście

Obok rozwoju fizycznego, motorycznego i mentalnego każdy sportowiec posiada zestaw wartości, które determinują jego zachowanie na boisku i poza nim. Zapraszamy Cię do zrobienia sobie testu pomagającego określić swój światopogląd. Jest krótki i prosty a jednocześnie dotyka głębokich życiowych pytań, na które wielu z nas potrzebuje sobie odpowiedzieć. Zaznaczamy przy tym, że udostępniony test nie wyczerpuje tematu i często jest dopiero dobrym początkiem odkrywania tego w co wierzymy i w którą stronę idziemy w swoim życiu. Zachęcamy do interakcji z innymi na temat tego testu i Twoich wyników. Tysiące osób z różnych środowisk zrobiło ten test. A Ty? Zapraszamy!

Image
Image

Organizator – Athletes in Action Polska

AIA Polska jest organizacją działającą w sporcie i poprzez sport. Pragniemy pomagać sportowcom, trenerom i innym w całościowym rozwoju i wzroście kierując się wartościami chrześcijańskimi.
AIA Polska jest częścią międzynarodowej organizacji CRU, w Polsce funkcjonującej jako Ruch Chrześcijański Mt28.

Proces

Jak to działa